Półwysep Helski to jedno z bardziej popularnych miejsc wypoczynkowych w naszym kraju. Wiele osób wybierających się nad Bałtyk decyduje się na wypoczynek właśnie na tym terenie. W okolicy znajdziemy kilka miejscowości, gdzie dostępne są szerokie plaże i wypoczynek będzie przyjemnością. Wśród tych miejscowości znajdują się oczywiście Chałupy, których wielka popularność nie spada od chwili, gdy miejscowość rozsławiona została przez piosenkę Zbigniewa Wodeckiego.

Nie tylko plaże dla nudystów

Na terenie Chałup jak mówią nam znawcy tematu rzeczywiście znajdziemy plaże dla naturystów, którzy chcą opalać się bez żadnego odzienia. Jednak to nie wszystko co znajdziemy w tej niewielkiej miejscowości, która jeszcze kilkadziesiąt lat temu była po prostu częścią miejscowości Władysławowo. Obecnie Chałupy są samodzielną wioską, nastawioną oczywiście na życie turystyczne, które toczy się tam bardzo dynamicznie.

Wiele miejsc dla turystów

Na terenie Chałup znajdziemy wiele świetnych miejsc, gdzie turyści będą czuli się doskonale. Oczywiście świetnie rozwinięta jest baza noclegowa. Stałych mieszkańców jest tam nie więcej niż około 300-350 osób. Natomiast w sezonie letnim będzie tam nawet kilkanaście razy więcej osób niż stale zameldowanych.  Dla wszystkich znajdzie się miejsce wypoczynkowe, nocleg i dla każdego będzie miejsce na plaży. Atrakcji nie brakuje, dlatego można oczekiwać, że wypoczynek w Chałupach będzie rzeczywiście doskonałą zabawą dla wszystkich osób, które na ten wypoczynek się zdecydują i do miasteczka przyjadą.

Wypoczynek w Chałupach
4.9 (97.5%) 8 głosów